خدمات سئو به صورت دسته بندی مشخص

خدمات سئو بسیار کلی می باشد و زیر مجموعه های فراوانی در این دسته بندی وجود دارد

درخواست تماس
با پر کردن فرم رو به رو در هر روز و هر ساعت مناسب برای شما کارشناسان ما تماس گرفته و مشاوره رایگان ارائه می کنند.

  سوالات متداول سئو

  چرا رتبه برخی از سایت های رقبا علی رغم فعالیت کم، بالاتر است؟

  علت این امر توجه مدیران این وب سایت ها به فعالیت های مرتبط با  افزایش رتبه سایت است. برخی گمان می کنند که تنها با راه اندازی یک سایت کار تمام می شود. در صورتی که عمل اصلی تازه آغاز شده است. عواملی همانند محتوای مفید و به روز، به روز رسانی سایت، توجه به کلمات کلیدی و… از جمله عواملی هستند که منجر به افزایش رتبه سایت شما در نتایج آنالیزهای گوگل می شود.

  منظور از دو عبارت سئو کلاه سفید و سئو کلاه سیاه چیست؟

  بهبود وضعیت و افزایش رنکینگ سایت مستلزم به کارگیری روش هایی است که برخی از آن ها در گروه فاکتورهای قانونی سئو قرار داشته و از نظر گوگل تایید شده اند. در نتیجه کاربران حتما باید از این روش ها برای مدیریت سایت خود استفاده کنند که به نام سئو کلاه سفید شناخته شده اند ولی برخی دیگر از روش ها غیر قانونی بوده و در صورتی که گوگل متوجه شود برای سایت تخلف به حساب می آورد که این روش ها در گروه سئو کلاه سیاه قرار دارند.

  چرا نیاز است طراحی سایت بسیار دقیق و علمی انجام شود؟

  طراحی سایت نیز جزئی از سئو سایت به حساب می آید. اگر سایت شما از نظر گرافیکی، تصاویر، قالب در نظر گرفته شده و… در سطح بالا و کیفیت ایده آل نباشد همین مسئله بر روی رتبه سایت تاثیر می گذارد زیرا کاربر در زمان استفاده از سایت با مشکلاتی همانند سرعت پایین و.. مواجه می شود پس سریعا از سایت خارج شده و در نتیجه هر خروج سریع رتبه سایت را افت می دهد.

  در بحث استفاده از کلمات کلیدی، چه تعداد کلمه باید استفاده شود؟

  برخی از افراد گمان می کنند هر چه تعداد کلمات کلیدی در سایت و محتوا بیشتر باشد رتبه سایت به همان مراتب افزایش خواهد یافت. لازم است بدانید که شما باید اعتدال را در این مورد رعایت کنید. همان گونه که تعداد کم کلمات کلیدی می تواند منجر به افت رتبه سایت شود، استفاده بیش از حد از این کلمات نیز تاثیر منفی برای سایت شما خواهد داشت.

  آیا پس از راه اندازی سایت توسط سئوکار باز هم نیاز به مشاوره داریم؟

  قطعا جواب مثبت است. درست است که در زمان راه اندازی سایت به وجود سئوکار بیشتر نیاز است ولی در طول مدت زمانی که سایت را مدیریت می کنید ممکن است مشکلاتی در رنکینگ رخ بدهد و یا نیاز به اعمال تغییراتی برای افزایش رتبه سایت ضرورت داشته باشد و.. در چنین مواردی حتما باید با یک سئوکار حرفه ای مشورت نمود.