از صفر تا صد امور سئو سایت خود را به ما بسپارید.

در دنیای امروز یکی از روش های معرفی کسب و کار و مشاغل به  نقاط مختلف دنیا، راه اندازی سایت مرتبط با حرفه است. اما برای این که سایت شما حداقل در 3 رتبه اول گوگل قرار گرفته و کاربران بیشتری را جذب کند باید سایت خود را براساس اصول سئو طراحی و مدیریت نمایید. تیم سئوشو از زمان راه اندازی سایت تا زمانی فعالیت آن، در کنار شما بوده و بهترین خدمات سئو را برای شما ارائه خواهد کرد.

تاریخ افتخار ما

تیم سئوشو متشکل از سئوکاران بسیار ماهر و خبره ای است که هر یک در زمینه خاصی از سئو فعالیت دارند. این تیم مفتخر است که در طول مدت زمان فعالیت های خود مدیریت سئوی سایت هایی را بر عهده داشته است که به عنوان برندهای معروف و شناخته شده بهترین خدمات و کالاها را در اختیار مشتریان قرار می دهد.  امید به این که روزی شاهد موفقیت وب سایت های مختلف باشیم.

مسئله سئو سایت یکی از موضوعاتی است که مدیران وب سایت نمی توانند از آن چشم پوشی کنند در غیر این صورت در مدت کوتاهی از عرصه رقابت های اینترنتی حذف خواهند شد. اما مدیریت سئو سایت نیاز به تخصص داشته و بهترین راه حل این است که این عمل را به سئوکاران باتجربه سپرده و همچنین از مشاوره های به موقع این افراد متخصص در طول مدت زمان مدیریت سایت بهره مند شوید.

ماموریت و چشم انداز ما

آن چه برای تیم سئوشو اهمیت ویژه ای دارد ماندگاری وب سایت هایی است که مدیریت سئوی آن ها را بر عهده گرفته است. ما تنها به یک قدمی خود نگاه نمی کنیم بلکه هدف و چشم انداز ما ارائه سایتی ماندگار و با رنکینگ همیشه بالا در طول مدت زمان فعالیت رسمی سایت است.

در زمان راه اندازی یک سایت دیدگاه و آینده نگری شما در میزان موفقیت و افزایش رتبه سایت اهمیت زیادی دارد. مسلما اگر شما اهداف بلند مدتی را دنبال می کنید پس باید به مدیریت و مسئله سئو سایت به صورت جدی تر و در راستای تحقق هدف راه اندازی سایت توجه داشته باشید.

تیم رهبری ما
مدیریت

مدیریت

علی عطازاده

جناب آقای علی عطازاده به عنوان یکی از شناخته شده ترین سئوکاران حرفه ای کشور، به منظور ارتقا سطح کیفی سایت های مختلف تیم سئوشو را متشکل از سئوکاران برجسته تشکیل داده و مدیریت تیم را بر عهده دارند.

مدیر تولید محتوا

مدیر تولید محتوا

مرضیه معتمدی

یکی از مهمترین فاکتورهای بهینه سازی سایت ارائه محتوای مفید و مرتبط است. در تیم سئوشو کارشناسانی در این زمینه فعالیت دارند که با سابقه طولانی مدت در این امر، محتوای بکر و سطح بالا را در اختیار کاربران قرار خواهند داد. مدیر تولید محتوای شرکت خانم معتمدی هستند.

کارشناس سئو خارجی

کارشناس سئو خارجی

آیلین فرزدقی

سئو آف پیج به مجموعه اقداماتی گفته می شود که در خارج از وب سایت مورد نظر به منظور افزایش رتبه سایت انجام می شود که در تیم سئوشو این مسئولیت بر عهده خانم فرزدقی یکی از ماهرترین متخصصین سئو آف پیج قرار دارد.

ثبت نظرات و سوالات

در صورت داشتن هر گونه نظرات، انتقادات و سوال در هر زمینه ای از سئو با تکمیل فرم مقابل برای ما ارسال نمایید.