0

پیش از آنکه به دنبال سئوی جستجوی صوتی  باشید، ابتدا مطمئن شوید که سایت شما از لحاظ تصاویر بهینه شده باشد. به جای آنکه وقتتان را صرف پیدا کردن راهی برای پیش بینی نحوه پیشرفت در سئوی جستجوی صوتی داشته باشید، یک راه بسیار راحتتری نیز وجود دارد: جستجوی تصاویر.

براساس تحقیقات جستجوی تصویر و عکس دومین جستجوی برتر گوگل است. مردم تصاویر را ده برابر بینگ و یا یاهو و چهل برابر فیسبوک جستجو می کنند و تجربه ثابت کرده است افرادی که زیاد تصویر پست می کنند به دنبال راههای هستند که از طریق تصاویر ترافیک به سایتشان بگیرند. یک آزمایش ساده نشان می دهد که چقدر این فرصت خوب را از دست داده اید. هر جتسجویی در گوگل برای img_xxx که در اینجا xها نمایان هر عددی بین 1 تا 9999 هستند میانگین 200000 نتیجه دارد. کلیک روی تب تصویر که تصاویر نتیجه موتور جستجوی گوگل را نشان می دهد تصاویر بی شماری را آماده می کند که با نام تصویر برچسب خورده اند.

3 روش برای نتایج بهتر تصاویر در گوگل
3 روش برای نتایج بهتر تصاویر در گوگل

 

جستجو برای IMG_9998 یا هر اسم اتوماتیک ساخته شده هرگز به سئو شدن عکس کمک نمی کند. نام تصویر باید محصولتان را به خوبی معرفی کند. وقتی عدد یا حروف بی ربط می گذارید، در حقیقت جستاری را که هرگز جستجو نمی شود را انتخاب کرده اید. بنابراین برای بهینه سازی تصاویر نام آن را با دقت انتخاب کنید.

تصاویری را که تجربه کاربری را تقویت می کنند از نظر گوگل بهترین هستند.

گوگل برای انسجام، ارتباط و کیفیت ارزش قائل می شود، بنابراین فیدبک تجربه کاربری یک نشانه مهم برای اهداف رتبه دهی گوگل است. دوست دارید بدانید چطور تجربه کاربری سایتتان را از طریق تصاویر بالا ببرید؟ پس حتما به موارد زیر دقت کنید:

1.   اطمینان حاصل کنید که تصاویرتان از کیفیت بالایی برخوردار بوده و مورد تقاضا هسند.

2.   تصاویر تا حد ممکن منحصر به فرد باشند.

3.   گویایی تصاویر را فراموش نکنید.

و در آخر اگر در بهینه سازی تصاویر مشکل دارید می توانید از مشاوره سئو کمک بگیرید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پنج × 5 =